Kable koncentryczne

Podstawowym zadaniem kabla koncentrycznego, zwanego także kablem współosiowym, jest transmisja sygnałów o niewielkiej mocy. W naszych domach kabel koncentryczny ma zastosowanie głównie przy tworzeniu instalacji antenowych, zarówno w przypadku obioru sygnału telewizji naziemnej, jak i satelitarnej. Jednak zastosowanie kabla koncentrycznego jest znacznie szersze i wybiega poza montaż w domowych sieciach multimedialnych. Stosuje się go m.in. w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej (CCTV), czy przy tworzeniu sieci komputerowych Ethernet. 

W naszym internetowym sklepie z elektroniką znajdziesz szeroki wybór kabli koncentrycznych o różnej długości, wykonanych z najwyższej jakościowo miedzi oraz komponentów i tworzyw zapewniających optymalną izolację, oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej ofercie znajduje się kabel koncentryczny do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami – służymy profesjonalnym doradztwem.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 1 spośród 1 (1 produkt)
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 1 spośród 1 (1 produkt)

Polecamy

Nasze pozostałe marki

Elektriko.pl Gitlighting.com Hydrauliko.pl Bakaliowo.pl

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016

Firma Logisoft prowadzi działalność już 12 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 15948 firm. W ofercie posiadamy 31 874 produktów 12 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line