Najlepszej jakości czujniki ruchu i temperatury

Osobom, które chcą zwiększyć bezpieczeństwo na swojej posesji, sklep internetowy Electric24.pl proponuje najwyższej jakości czujniki ruchu. Są to detektory, które automatycznie wychwytują ruch w swoim polu widzenia i włączają inne urządzenia. Czujnik ruchu można zastosować np. do uruchomienia oświetlenia, ale doskonale sprawdzi się również do inicjowania alarmu włamaniowego czy uruchomienia przepływu wody w toaletach.

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy wyłącznie wysokiej klasy czujniki ruchu, których dostawcami są między innymi takie marki, jak Bemko, Gira, Kanlux, Legrand, Ospel czy Zamel. Do ich produkcji użyto wyłącznie najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu każdy z dostępnych detektorów gwarantuje niezawodne i bezawaryjne działanie przez długi czas. Oferowane urządzenia mogą różnić się od siebie dokładnością oraz zakresem pracy.

W tej kategorii proponujemy także czujniki temperatury, wykorzystujące podczerwień do pomiaru w szerokim zakresie temperatur, które znajdą zastosowanie niemal we wszystkich gałęziach przemysłu. Czujnik temperatury doskonale spełni swoją funkcję między innymi w warunkach przemysłowych: w kotłach, piecach, rurociągach itp. Można je także umieszczać w strefach zagrożonych wybuchem.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 98 (225 produktów)

 Schneider/Merten Czujnik ruchu
od 175,67 zł
 Schneider/Merten Czujnik Wiatru
od 358,07 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 60 spośród 98 (225 produktów)
« < poprzednia 1 2 następna > »

Nasze pozostałe marki

Gitmarket.pl - oprawy oświetleniowe i źródła światła Gitlighting.com Hydrauliko.pl - pompy, akcesoria hydrauliczne

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016


Firma Logisoft prowadzi działalność już 12 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 14086 firm. W ofercie posiadamy 65 481 produktów 62 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line