Kable bezhalogenowe i ognioodporne

Jako sklep internetowy z wieloletnim doświadczeniem, za punkt honoru stawiamy sobie, by wszystkie nasze produkty obok niezawodności i atrakcyjnych cen, charakteryzował także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dostarczamy rozwiązania spełniające najnowocześniejsze standardy w zakresie ochrony ludzkiego życia i zdrowia, projektowane i tworzone wyłącznie z bezpiecznych materiałów. Przykładem jest nasza bogata oferta kabli bezhalogenowych i ognioodpornych, projektowanych bez użycia materiałów zawierających brom, chlor czy fluor. 

Dostępne w naszej ofercie kable bez halogenów wykazują bardziej pożądane zachowanie w przypadku pożaru i działania płomieni. Dodatkowo technologia wykonania kabli zwiększa ich ognioodporność i zabezpiecza przed pożarem w lepszym stopniu niż w przypadku kabli i przewodów wykonywanych w tradycyjny sposób. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kable bezhalogenowe i ognioodporne w różnych grubościach i wymiarach, zależnie od indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań – z przyjemnością udzielimy fachowych porad.

W kategorii nie znaleziono żadnych produktów.

Polecamy

Nasze pozostałe marki

Elektriko.pl Gitlighting.com Hydrauliko.pl Bakaliowo.pl

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016

Firma Logisoft prowadzi działalność już 12 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 16543 firm. W ofercie posiadamy 31 861 produktów 12 producentów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line